יום שני, 9 במאי 2016

My interview for The Culture Tripכל כך מרגש!!! בשבוע שעבר התפרסמה כתבת פרופיל עלי במגזין הבינלאומי  The Culture Trip
המגזין הינו מגזין בינלאומי לתרבות: מוזיקה, עיצוב, אמנות ועוד. יש לו נציגים בכל עיר תרבות מרכזית בעולם ,ממליצה לכן להיכנס ולהתעדכן מדי פעם.

הפעם החליטו לראיין אותי (ייהי!) בגלל אהבתי הגדולה לעיצוב ישראלי והתמיכה שלי בייצור כחול לבן.
מאז ומתמיד, גם כשהקמתי את הבלוג לפני שנתיים המחשבה שלי כיוונה לכך שאני רוצה לייצג את העיצוב הישראלי. אני חושבת שיש המון מעצבים מוכשרים בארץ, ובתור בלוגרית אני מרגישה צורך של שליחות לייצג את העיצוב המקומי.
אמנם עדין אין לנו מספיק הכרה בזירה העולמית, מלבד מעצבים בודדים, אבל אני מאוד מאמינה שזה ישתנה בעתיד.

במהלך הראיון נשאלתי מספר שאלות, אחת מהן מאוד חשוב לי לשתף אתכן:

" What is the message you would like to convey to your readers?
I want other Israeli girls, like me, to feel comfortable and proud in their local style; they don’t have to try so hard to be American or Italian, especially when a season later mainstream fashion can go “out of style.” In Tel Aviv, style is effortless and chic. Israeli designers focus on creating timeless pieces versus cultivating trends. Items I bought years ago, I still wear and piece together in a contemporary look. When you buy from boutiques or independent designers, it’s true the prices are more expensive than international mass-produced brands. However an important element of Israeli fashion is that the majority of the items are produced locally and not in a factory half way across the globe. In my opinion, you should buy a few great pieces and mix it up instead of buying bulk. I look for items that are timeless, that can be reinvented every season "

כל שבוע אני נוהגת להמליץ על מעצבים חדשים/ מעצבים שאני אוהבת, בין אם זה בתחום התכשיטים ובין אם אופנה בכלל. אני ממליצה לכן להשקיע בפריט שהוא Timeless מאשר כמויות ברשתות שונות. רשתות לרוב מעצבות על פי טרנדים, ופריט מיוחד של מעצב יכול לשמש אותך למספר עונות ולא לעונה אחת בלבד.

צילום: גדעון לוין
אאוטפיט: קארין זלאיט
נעליים: שני בר


Share:

תגובה 1

© Yupka Fashion & Travel by Angel Fiben | All rights reserved.
Blog Design Handcrafted by pipdig