יום רביעי, 21 במאי 2014

It's my Birthday post!
יום ההולדת החגיגי שלי הגיע, 25 זה כבר לא צחוק! אני זקנה בלה באופן רשמי.
את ערב היום הולדת שלי חגגתי בפאב השכונתי ואהוב עלי, יחד עם כל החברים שלי שהפתיעו אותי בעוגות מדהימות ופחזניות בהכנה ביתית. למברוסקו, ויסקי ובירות לא היו המשקאות העיקריים של הערב, הלהיט היה כמובן קוקטייל האבטיח שהיה הרעיון שלי! את האבטיח רוקנו כמעט את כולו ובתוכו פידג' , יחד עם חתיכות האבטיח שילוב הטעמים היה מנצח והוא הפך ללהיט של הערב.
באותו ערב לבשתי שמלה צהובה מדהימה של Adika.


בדרך כלל בימי ההולדת שלי יש בי מעט עצבות, אני חושבת על השנה שעברה עלי ומנסה להבין אם הספקתי לעשות את כל מה שרציתי בשנה הזו והאם הגשמתי את היעדים שהצבתי לעצמי לגיל זה. והשנה בהחלט אני יכולה להגיד שבגיל 24 הגשמתי יעד מאוד חשוב ומרכזי בחיים שלי . הדבר הראשון הוא הקמת יופקה. הרבה זמן המחשבות שלי נדדו לכיוון זה, על כמה שאני אוהבת לכתוב ולהביע את עצמי ועל כמה שאני אוהבת אופנה והשנה זה קרה. אבל זה לא היה היעד המרכזי שלי, היעד הכי חשוב, וכנראה שזה הזמן לספר הוא שהתקבלתי לשנקר!
אחרי שנה של השקעה ועבודה קשה והתמדה, פתחתי לעצמי עוד דלת בדרך להצלחה שאני רוצה לעצמי. כן אני אומרת פתחתי לעצמי כי אני מאמינה שדלתות לא נפתחות לבד, אלא בעבודה קשה ודבקות במטרה.

את יום ההולדת עצמו חגגתי בספא קיסר שבקיסריה ( http://www.spa-pro.co.il/)
מהרגע שהגעתי היחס היה פשוט מדהים וחם, מארוחת בוקר מפנקת ושיזוף בבריכה חוויתי לראשונה מסג' בחמם טורקי, אני חייבת לומר שזהו מסג' מעט אינטנסיבי ולא בטוחה שמתאים לבחורה קטנה כמוני , אבל בהחלט זו הייתה חוויה מצחיקה ומהנה.  אז כל מה שנותר לאחל לעצמי זה שגיל 25 יהיה מספק, שאגשים את המטרות שהצבתי לעצמי ושאהנה מכל רגע. ולכם, אאחל את כל הברכות והאיחולים, שתצליחו, תגשימו ותאהבו.

שלכם,
אנג'ל

Share:

אין תגובות

הוסף רשומת תגובה

© Yupka Fashion & Travel by Angel Fiben | All rights reserved.
Blog Design Handcrafted by pipdig