יום שני, 3 בפברואר 2014

רנואר מציגה קולקצייה נקייה אביב/קיץ 2014צילום : גדעון לוין

הבוקר השיקה רשת "רנואר" את קולקציית אביב/קיץ 2014 בתצוגת אופנה עם קונספט חדש במסלול , המסלול מרובע להבדיל מהמסלול המסורתי ובמרכזה הוקמו פודיומים בגבהים שונים מה שנתן מראה קצת ארכיטקטורי.
הקולקצייה עוצבה בהשראת עבודתם של צמד הצלמים המצליחים  Marchand Yves ו- Romain Meffre.
את התצוגה פתחה הפרזנטורית ,אור גרוסמן, בשמלה לבנה , נקייה מלאה בתנועה.


מתוך צילומי ההשראה של רנואר קיץ 2014. צילום: אלון שפרנסקי

מתוך צילומי ההשראה של רנואר קיץ 2014. צילום: אלון שפרנסקי
מתוך צילומי ההשראה של רנואר קיץ 2014. צילום: אלון שפרנסקי
הקולקציה מציגה שלוש קטגוריות שהובילו אותה :
BLANK PAGE: פריטים בגווני לבן המעידים על דף נקי וחדש.מבחר רב של בדים, משחקים של שקיפות וא-סימטריה. בהחלט מזכיר מבנים ארכיטקטורים. בדי אורגנה שקופים וטקסטורה עשירה בצבע הלבן. מאוד נקי ומנימליסטי.

THE BEGINNINGS: מתוך כל הצבע הלבן הזה, לפתע התחילו לבצבץ צבעים עדינים בגווני פסטל וורדרד, ירקרק וגווני נחושת המשולבים בלבן.

BRAKE OF DAWN: והקבוצה הסוגרת את הקולקצייה היא פריטים בצבעים בוהקים, כחול עמוק, מראה מבריק ועיצובים אלגנטים יותר ומחוייטים. מה שבלט בקבוצה הזו הוא השימוש במכנסיים רחבים שחוזרים לזירת האופנה הקיץ.

הקונספט שהוביל את התצוגה עסק בהתחדשות , פתיחת דף חדש ונקי. 
עבור רנואר זו אכן התחלה חדשה, בניגוד לעונות קודמות הפעם קולקציית המסלול תפנה אל הצרכנים. אמנם בכמויות קטנות יותר אך מי שיתעניין יוכל לרכוש את רוב הקולקצייה שנחשפה הבוקר החל מחודש מרץ הקרוב.

באופן כללי התרשמתי מהתצוגה , ניתן היה להבחין בקונספט של הקולקצייה כולה ובדיוק שלה. אני בעצמי אוהבת מאוד מנימליזם וזה משהו שהיה ניכר בקולקצייה. אני חושבת שיכלו לתת איזשהו טוויסט ואולי קצת יותר להפתיע  , אבל באופן כללי הייתה אחדות, התרגשות ותצוגה מרשימה.

הקולקצייה :
צילום: גדעון לוין


     Share:

2 comments

© Yupka Fashion & Travel by Angel Fiben | All rights reserved.
Blog Design Handcrafted by pipdig